ביטוחים

ניהול סיכונים משפחתי

רוב האנשים צורכים מוצרי ביטוח מדי יום בצורות שונות.
ביטוחי רכב, ביטוח של קופת חולים, ביטוח לאומי, ביטוח מקיף לרכב וביטוח תכולה לרכושנו, ביטוח של כרטיס האשראי במקרים שמנסים להונות אותנו ועוד ועוד…

כשאנו מתעסקים בניהול סיכונים משפחתי אנו מתעסקים בבריאות המשפחה שלנו.
אנו מעוניינים לרכוש ביטוח אשר ייגן עלינו כלכלית במידה ונחלה, או נעבור תאונה חלילה אשר ייגרמו לנו פגיעה בכושר ההשתכרות.

ביטוח בריאות נועד לתת לנו מענה רפואי במקרה של חולי המצריך תרופות שלא בסל הבריאות, צורך בהשתלה, ניתוח בארץ או בחו"ל ועוד מגוון רחב של כיסויים שונים.
ישנם מספר רובדים שונים בביטוח בריאות הניתנים לנו על ידי המדינה ועל ידי קופת החולים ואנו משלמים עליהם בהתאם לרמת ההכנסה שלנו(מס בריאות) ובהתאם למסלול השב"ן אותנו רכשנו מקופת החולים.
על כל אלה, הביטוח הרפואי משלים את הפאזל ונותן לנו מענה של רפואת פרימיום במקרים בהם אנו נאלצים להשתמש בשירותי הרפואה.
במדינת ישראל הרפואה הציבורים סה"כ טובה, אך עם זאת אנו רואים את העומסי שקיימים בבתי החולים ובמחלקות הפנימיות בייחוד בחודשי החורף בה התחלואה גוהה ואנשים נאלצים במקרים מסויימים לשכב במסדרונות המחלקות.
ביטוח רפואי פרטי נותן לנו הגנה כלכלית במקרים רפואיים משמעותיים ודואג שלא נשאר תלויים לסל בריאות ממלכתי שבהרבה מקרים לא נותן מענה למחלות שונות או לתרומות מגופים שונים.

ביטוח רפואי פרטי כולל בין היתר:
תרופות שלא בסל הבריאות
השתלות
ניתוחים בארץ ובחו"ל
ייעוצים ובדיקות אבחנתיות
אבחונים מהירים
רפואה משלימה
פיצו כספיי בגילוי מחלה קשה
התפתחות הילד וטיפולים רגשיים

אל תגידו לי זה לא יקרה. התקשרו כבר עכשיו וקבלו הצעה לבדיקת התיק הביטוחי וכיסוי רפואי מושלם.

ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה
כחלק מניהול הסיכון המשפחתי אותו אנו מנהלים אנו לוקחים בחשבון תרחישים בהם אנו עלולים לחוות פגיעה כלכלית משמעותית.
לרוב, משפחות מנוהלות כלכלית על ידי מפרנס עיקרי, או שני מפרנסים שמהווים את ההכנסות לתא המשפחתי.
במקרים של מחלה או פגיעה אשר מונעים מאיתנו להמשיך לעבוד אנו עלולים להגיע למצב של אי כושר לעבוד.
ביטוח אובדן כושר עבודה, נועד להגן עלינו במקרים אלו ולהמשיך לספק לנו חלק משמעותי מההכנסה שלנו גם במקרים בהם לא נוכל לעבוד.
ביטוח אכ"ע עבר מספר שינויים בשנים האחרונות וכיום ישנו מוצר מעולה אשר מאפשר לנו לרכוש הגדלות כגון, הגדרת עיסוק ספציפי, פרנצ'יזה שהיא למעשה תשלום רטרואקטיבי לתקופה הראשונית של איבוד הכושר לעבוד, הגדלת גג החתם ועוד..

במקרים בהם יש פטירה של אחד מבני הזוג, הפגיעה הנפשית משמעותית ביותר אך הוצאות משק הבית לא עוצרות ועל כן אנו צריכים לדאוג לעצמינו לביטוח חיים זוגי.
בביטוח חיים אנו רוכשים הגנה כלכלית למשפחה במקרה פטירה.
ישנם מספר מוצרים רלוונטים אשר נועדו להגן על התא משפחתי במקרים אלו.

על מנת לקבל הגנה מיטבית במקרים של "קטסטרופה רפואית" מומלץ להיפגש עם סוכן ביטוח עם רשיון ממשרד האוצר, אשר יודע בהכשרתו לנהל סיכונים למשפחה, ולבחור יחד אתכם את ההגנות המיטביות עבורכם.

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ במוצר פנסיוני ו/או שיווק פנסיוני ו/או המלצה לביצוע פעולות ו/או יעוץ במוצר פיננסי ו/או שיווק פיננסי ו/או ייעוץ מס/ ו/או יעוץ פיננסי ו/או יעוץ משפטי ו/או יעוץ מכל סוג שהוא. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו – עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית.

נגישות